No products in the cart.

بهترین جک پارکینگی ایرانی

بهترین جک پارکینگی ایرانی
تعمیر جک پارکینگ ،تعمیر جک پارکینگ در تهران
تعمیر جک پارکینگ ،تعمیر جک پارکینگ در تهران ،نمونه کار تعمیر جک پارکینگ ، آکو جک تعمیرگاه جک پارکینگ

بهترین جک پارکینگی ایرانی

بهترین جک پارکینگی ایرانی کدام برند است؟ : اگر کمی در مورد بهترین برند جک های درب اتوماتیک ایرانی تحقیق کنیم، متوجه خواهیم شد که در میان محصولات ایرانی، برند ها و مارک های مختلفی را می توان مشاهده کرده که هر کدام از آن ها ویژگی های خاص خود را دارند و متنوع بودن این جک های برقی درب اتوماتیک ایرانی، دست خریداران را برای تهیه یک تولید داخلی باز نگه داشته است.

اگر بخواهیم به طور مختصر بین جک پارکینگی ایرانی موجود در بازار یک مقایسه انجام بدهیم ، از بین برند های محبوب و پیشرفته ایرانی، می توانیم برند های سیماران و یال را به عنوان دو برند مشهور در تولید جک های ایرانی معرفی کرد.در این مقاله برای آشنایی بهتر به تعدادی از بهترین جک درب اتوماتیک بپردازیم.

بهترین برند جک پارکینگی ایرانی

شرکت های ایرانی در همه این سال ها وارد کننده یا مونتاژ کننده جک درب پارکینگ بودند تا اینکه بالارفتن قیمت ارز و تحریم های ناجوانمردانه بر علیه کشورمان سبب شد که برخی از قطعات به کشور وارد نشود یا اینکه برای واردکنندگان کالا صرفه اقتصادی نداشته باشد که با ارز گران قیمت و نوسانات شدید تلاشی در جهت واردات جک پارکینگی نمایند از همین رو برخی شرکت های ایرانی به صرافت افتادند تا با تکیه بر توان جوانان ایرانی تلاشی در جهت تولید جک پارکینگی ایرانی را آغاز نمایند.

تیم آکو جک آماده خدمات رسانی در زمینه نصب و تعمیر جک پارکینگ ، تعمیر جک پارکینگ در تهران می باشد برای اطلاعات  بیشتر با شماره ۰۹۱۲۶۰۴۷۲۵۴ تماس بگیرید.

بهترین مارک جک درب پارکینگ ایرانی

سیماران

شرکت ایرانی سیماران در واردات جک درب اتوماتیک ایتالیایی پروتکو سابقه داشته و با بهره گیری از این مدل ها توانسته به تدریج دست به تولید جک های درب اتوماتیک تماما ایرانی بزند. این شرکت موفق شده است که تا کنون چهار مدل از بهترین جک درب اتوماتیک ایرانی را تولید کند که در میان این چهار مدل شناخته شده ترین آن ها که به نسبت بقیه از قیمت بالایی هم برخوردار است، از بازوی پروتکو ایتالیا بهرمند شده است که به دلایل مختلفی از جمله دشواری در واردات قطعات خارجی تولید آن متوقف شده است.

سه مدل دیگر جک پارکینگی سیماران که این شرکت دست به تولید و عرضه آن ها زده است تنها در یک قطعه تفاوت دارند و آن هم بازوی آن ها است.

میلان

یکی دیگر از جک های درب پارکینگی ایرانی که در بازار عرضه می شود و از کیفیت و محبوبیت بالایی برخوردار است، جک پارکینگی میلان نام دارد که در اوایل تولید و عرضه در بازار که به دلیل این که نام ایتالیایی و شباهتی به پروتکو سری لیدز دارد، به عنوان یک محصول خارجی شناخته می شد ولی به تدریج با کیفیت مطلوب و قیمت مناسبی که داشت توانست خود را در بازار به خوبی معرفی کند.

در بازار فروش این محصولات، انواع دیگری از جک های ایرانی نظیر سوزوکی هم دیده می شود که علاوه بر شباهت اسمی با شرکت ژاپنی ولی تولیدات آن کاملا ایرانی بوده و لایسنس سنگاپور را دارا می باشد.

بهترین جک پارکینگی ایرانی

برند بتا

شرکت بتا در سال ۱۳۸۰ در راستای طراحی و تولید بردهای الکترونیکی با رویکرد بومی سازی سیستم های آیفون و آنتن آغاز به کار نمود و این فعالیت تا سال ۱۳۸۴ به طور گسترده ادامه یافت.

این شرکت احترام به خواسته و نیاز مشتریان گرامی را سرلوحه­ی امور خود قرار داده است. از این رو با بهره گیری از ماهرترین نیرویهای متخصص و جدیدترین امکانات و تجهیزات روز سعی در ارائه بهـتــرین خدمات ممکن در زمینه سیستم های حفاظتی و امنیتی را فراهم نموده است .تا یکی از بهترین جک ها و برند های جک ایرانی یعنی جک پارکنگی بتا را روانه بازار نماید.

شرکت بتا در قسمت تولید جک پارکینگ موفق عمل کرده و با واردات و ارائه قطعات و خدمات پس از فروش عالی توانسته است برای خود اعتبار مناسبی در بازار ایران کسب نماید.

بتا با ارائه چندین مدل جک ریلی، جک دو لنگه درب پارکینگ، توانسته مشتریان وفادار برای خود پیدا کند. جک ریلی بتا بسیار قدرتمند و با کیفیت می باشد و در قسمت جک برقی دو لنگه نیز جک بتا دارای نمونه های بسیار پرقدرت و با کیفیتی می باشد. جهت تعمیر جک پارکینگی میتوانید با شماره های ما در تماس باشید.

تیم آکو جک آماده خدمات رسانی در زمینه نصب و تعمیر جک پارکینگ ، تعمیر جک پارکینگ در تهران می باشد برای اطلاعات  بیشتر با شماره ۰۹۱۲۶۰۴۷۲۵۴ تماس بگیرید.

برند تابا

کمپانی تابا نامی معتبر و شناخته شده ای است که با کیفیت خود ، تلاش کرده است سهمی از بازار فروش داشته باشد. محصولات شرکت تابا کیفیتی همپای محصولات خارجی و چه بسا بهتر دارند. جک تابا به عنوان یکی از با کیفیت ترین و خوش قیمت ترین محصولات درب اتوماتیک ایرانی شناخته میشود.

بهترین جک پارکینگی ایرانی

برند یوتاب

شرکت الکتروپیک از سال ۱۳۶۴ شروع به تولید انواع آیفون تصویری و جک درب اتوماتیک و… کرد. الکتروپیک در سال های فعالیت خود توانسته بسیاری از گواهینامه ، تقدیر نامه و استاندارد های معتبری را از آن خود کند. این شرکت در حوزه تولید جک درب پارکینگ نیز نام و آوازه ای خوش درمیان جک های پارکینگی ایرانی دارد.

تیم آکو جک آماده خدمات رسانی در زمینه نصب و تعمیر جک پارکینگ ، تعمیر جک پارکینگ در تهران می باشد برای اطلاعات  بیشتر با شماره ۰۹۱۲۶۰۴۷۲۵۴ تماس بگیرید.

برند یال

تنوع و قیمت جک یال برای انواع درب های ریلی ، دو لنگه و تک لنگه رده قیمت میانه را در بین محصولات درب اتوماتیک پارکینگ به خود اختصاص داده است و این قیمت در کنار کارایی و کیفیت و از همه مهمتر گارانتی و خدمات پس از فروش انتخابی مناسب برای خرید درب پارکینگ می باشد.

اگر بخواهیم به طور مختصر بین جک های ایرانی یک مقایسه انجام بدهیم و آن ها را در ترازوی قضاوت قرار دهیم، از بین برند های محبوب و پیشرفته ایرانی، می توانیم برند های سیماران و یال را به عنوان دو برند مشهور در تولید این جک ها معرفی کرد.

این دو شرکت از نظر کیفیت کالای خود و داشتن گارانتی و خدمات محصولات خود تقریبا با محصولات مشابه خارجی برابری می کنند و این موضوع یکی از دلایل موفقیت این دو برند ایرانی شده است. البته هرکدام از این دو برند نیز مانند سایر برند ها محصولات خود را در نوع و دسته های متفاوتی به بازار عرضه می کنند که بین این محصولات آن ها هم تفاوت هایی از لحاظ سطح کیفیت و قیمت وجود دارد.

به هر حال امروزه در میان برند های محبوب ایرانی، این دو برند جزو پر فروش ترین ها بوده اند و توانسته اند محصولات خود را با بیشترین کارایی ممکن در بازار معرفی کنند.

 

مقایسه درب اتوماتیک ایرانی و خارجی

عامل و دلیل اصلی برای انتخاب یک جک توسط اغلب افراد، مقدار هزینه پرداختی است. قیمت انواع مختلف جک طبق نوع برند و کارایی آنها با یکدیگر متفاوت است. حتما میدانید که جک درب پارکینگ دارای انواع خارجی و ایرانی بوده و قیمت جک های خارجی گران تر از داخلی است زیرا از خارج از کشور وارد می شودو قیمت آن ارتباط مستقیمی با قیمت دلار دارد.

تیم آکو جک آماده خدمات رسانی در زمینه نصب و تعمیر جک پارکینگ ، تعمیر جک پارکینگ در تهران می باشد برای اطلاعات  بیشتر با شماره ۰۹۱۲۶۰۴۷۲۵۴ تماس بگیرید.

جک های خارجی از کیفیت بالایی در تولید و عملکرد  برخوردار است نسبت به جک درب پارکینگ ایرانی. جک های ایتالیایی و آلمانی از کیفیت خوبی رخوردار هستندو در حقیقت خیال مصرف کنندگان برای سالهای طولانی از بابت سرویس و نگهداری آسوده می باشد. مدار فرمان های این گونه جک ها از توان زیادی برخوردار است و امکانات بسیاری را در اختیار مصرف کننده قرار می دهد. در نتیجه محصولات آلمانی و مخصوصا ایتالیایی ممتاز می باشند و کلیه احتیاجات مصرف کنندگان را رفع می نماید.  تعدادی از این برندها خارجی  عبارتند از:جک درب اتوماتیک فک FAAC، جک درب اتوماتیک وی تو کالیپسو V2، بتا Beta، نایس Nice، جک پروتکو Proteco و جک جنیوس و مدلهای دیگر.

معمولا برای درب پارکینگ تک لنگه از جک هایی با توان بالا استفاده می شود ولی برای درب های دو لنگه میشود از جک های با توان استاندارد استفاده نمود، که برای این مدل درب ها جک درب پارکینگ ایرانی پیشنهاد می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

دسته بندی ها

پست های پرطرفدار

هیچ پستی یافت نشد
بالا
سلام

کمکی از دست ما بر میاد ؟! لطفا پیام خود را ارسال کنید تا سریع ترین زمان کارشناسان ما با شما تماس بگیرند . با تشکر

  • برای تماس میتوانید با شماره 09126047254