No products in the cart.

کاربرد سایبان برقی

کاربرد سایبان برقی
تعمیر جک پارکینگ ،تعمیر جک پارکینگ در تهران
تعمیر جک پارکینگ ،تعمیر جک پارکینگ در تهران ،نمونه کار تعمیر جک پارکینگ ، آکو جک تعمیرگاه جک پارکینگ

کاربرد سایبان برقی

سایبان ها فقط مخصوص تراس ها و حیاط خانه ها نیستند. بهترین گزینه برای استراحت شناگران در استخرهای روبازی که در مجموعه های ورزشی و خانگی هستند، استفاده از سایبان برقی است.

سایبان برقی این روز ها جلوی تمام فروشگاه ها و انواع مغازه ها می توانید ببینید. قبل از ساخت سایبان برقی سایبان های دستی وجود داشت که آن را به سختی با دست بازو بسته می کردند و زیاد مقاومتی در برابر تغییر آب و هوایی نداشت .

ولی با ساخت سایبان برقی آن سختی هایی که با سایبان دستی داشتید را نخواهی داشت زیرا شما می توانید با ریموت کنترلی به راحتی باز و بسته کنید حتی می توانید مقدار باز بودن آن را هم مشخص کنید و همچنین مقاوت زیادی در برابر گرما ، باران ، برف ، باد شدید ، دارد.
همچنین پارچه ی استفاده شده روی سقف سایبان برقی از جنس برزنتی ، فلکسی ، که قابلیت چاپ با وضوح بالارا می توان داشت که حتی می توان تبلیغات خود را بر روی این پارچه ها چاپ کرد که این کار برای جذب مشتری بسیار موثر است. 

چاپی که روی این نوع پارچه ها انجام می گیرد سریعا از بین نمی رود و کم رنگ نمی شود، برای مدتها باقی می ماند.
سایبان برقی را حتی می توانید در کنار استخر های ویلایتان و برخی از سایبان های جمع شونده که قابل حمل هستند هم می توانید کنار لب ساحل هم استفاده کنید.

 سایبان برقی مورد بسیار خوبی برای جلوگیری از آسیب به خودرو هایتان است و همچنین می توانید به عنوان پرده جلوی پنجره هایتان استفاده کنید.

سایبان در پارکینگ های روباز، جهت جلوگیری از تابش نور خورشید به صورت مستقیم و از بین رفتن رنگ ماشین به مرور زمان، مورد استفاده قرار می گیرد. در این صورت دیگر خبری از گرمای شدید در داخل ماشین نخواهد بود.

تیم آکو جک آماده خدمات رسانی در زمینه نصب و تعمیر جک پارکینگ ، تعمیر جک پارکینگ در تهران می باشد برای اطلاعات  بیشتر با شماره ۰۹۱۲۶۰۴۷۲۵۴ تماس بگیرید.

سایبان برقی وسایبان اتوماتیک تکلنولوژی جدید سایبان های آفتابی هستند. که امروزه جهت بسیاری از امکان تجاری مورد استفاده قرار می گیرد.اجزای سایبان برقی ;۱-چادر سایبان بر قی : چادر سایبان های برقی از سه مدل تشکیل شده اند.

برزنتی: نوع جدیدی از پارچه های برزنتی می باشد. که بسیاری از مردم مورد استفاده قرار می دهند. پارچه های زیر طرح ها و رنگ های مختلف برزنت می باشد.

فلکسی: تا کنون به فکر چاپ آرم و لوگوی خود روی سایبان خود افتاده اید؟ آیا می دانید چگونه می توان آرم خود را روی سایبان وارد کرد؟

ترانزیتی: سایبان های ترانزیتی نسل جدیدی از سایبان برقی می باشد که می توان به انواع رنگ های این نوع از سایبان اشاره کرد. مهترین ویژگی این نوع از چادر ۵ سال گارانتی آن می باشد که می تواند جهت سایبان اتوماتیک شما کمک بسیار زیادی بکند.
از طرفی قابلیت شستشوی این نوع از چادر ها می تواند به طول عمر سایبان برقی شما کمک بسزایی کند.

۲-موتور برقیسایبان بر قی

۳-بازویی: بازویی های شرکت سایبان برقی تک کاملا تولید داخل کشور می باشد. و با استفاده از الگو های خارجی در بالاترین کیفیت مورد استفاده قرار می گیرد. 

این بازویی ها از بازشوی ۲ متر و ۲۰ سانتی متر تا ۲ متر و ۸۰ سانتی متر باز می شوند. که به سایبان برقی شما کمک می کند راحت تر باز و بسته شود. در داخل بازویی سایبان برقی از فنر های درجه یک و مرغوب استفاده شده است.
تا فرایند باز و بسته شدن سایبان شما را با نرمی و آرامی مواجه کند. این بازویی ها در رنگ سفید موجود می باشد.

سایبان در پارکینگ های روباز، جهت جلوگیری از تابش نور خورشید به صورت مستقیم و از بین رفتن رنگ ماشین به مرور زمان، مورد استفاده قرار می گیرد. در این صورت دیگر خبری از گرمای شدید در داخل ماشین نخواهد بود.

مغازه دارانی که در روز، زمان زیادی آفتاب به ویترینشان می تابد، علاوه بر ورود گرما به داخل، جلب توجه مشتری را نیز از دست می دهند.

 مشتری دید مناسبی نسبت به اجناس پشت ویترین ندارد به همین دلیل ممکن است خیلی ساده از کنار اجناس شیک و با ارزش شما رد شود. سایبان برقی به مغازه داران این امکان را می دهد که اجناس پشت ویترین خود را به بهترین شکل، مورد دید مشتری قرار دهند.

تیم آکو جک آماده خدمات رسانی در زمینه نصب و تعمیر جک پارکینگ ، تعمیر جک پارکینگ در تهران می باشد برای اطلاعات  بیشتر با شماره ۰۹۱۲۶۰۴۷۲۵۴ تماس بگیرید.

سایبان  انواع گوناگونی دارد: سایبان اتوماتیک، سایبان متحرک و سایبان چتری از انواع سایبان برقی هستند.

سایبان چتری یکی از بهترین گزینه ها برای فضای بیرونی است. قیمت سایبان چتری با توجه به امکانات این سایبان، متفاوت است.

سایبان های متحرک را در هر جایی می توان نصب کرد.  کنار استخر، محوطه باز رستوران ها و هتل ها، روی تراس ها و داخل محوطه باغ و …

سایبان برقی

کاربرد سایبان برقی مغازه

یکی از بیشترین سفارشات و کاربردهای سایبان برقی در مغازه ها است. نصب سایبان برقی در ورودی مغازه ها باعث می شود تا برای مشتریانی که در حال تماشا کردن ویترین هستند محلی امن و راحت فراهم شود، بسیاری از افراد نیز ممکن است در روزهای آفتابی برای اذیت نشدن از نور آفتاب یا در روزهای بارانی برای خیس نشدن از زیر سایبان مغازه شما رد بشوند و ناخودآگاه این موضوع باعث می شود که نظر آن ها نسبت به مغازه شما جلب شود. پس علاوه براین که سایبان برقی باعث زیبایی مغازه شما می شود می تواند باعث افزایش مشتری نیز بشود و در کل روی کسسب و کار شما تاثیر مثبت بگذارد.

برای افزایش این تاثیر می توانید سفارش دهید تا لوگو، اسم یا شعار مخصوص مغازه خود را روی پارچه سایبان چاپ کنیم، با این کار مغازه خود را به دیگران معرفی کرده و باعث جلب نظر بیشتری می شوید.

کاربرد سایبان برقی بالکن

یکی از کاربردهای سایبان برقی ، می تواند در منزل و بالکن شما باشد. خرید سایبان برقی برای بالکن یا حیاط خانه انتخاب مناسب و هوشمندانه ای میتواند باشد.در این صورت  در روزهای گرم و سرد سال می توانید از حیاط یا بالکن خانه استفاده کرده و به انجا بروید، می توانید دعده های غذاییتان را زیر سایبان برقی میل کنید و در کنار خانواده روزگار خوبی را سپری کنید.

سایبان برقی ها از نظر ظاهر نیزانواعی دارند شما برای هر مکانی می توانید نوع خاصی از آن ها را در نظر بگیرید. به طور مثال اگر حیاط خانه شما فضای زیادی برای نسب سایبان برقی نداشته باشد، نا امید نشوید چون نوعی از سایبان وجود دارد که به سایبان چتری معروف است این نوع بسیار کم جا بوده و در عین حال قابل حمل نیز هستند. این نوع از سایبان برقی ها میتوانند انتخاب مناسبی برای بالکن و حیاط های کوچک باشد. سایبان چتری ها در دو مدل چتر پایه بغل و چتر پایه وسط موجود هستند

تیم آکو جک آماده خدمات رسانی در زمینه نصب و تعمیر جک پارکینگ ، تعمیر جک پارکینگ در تهران می باشد برای اطلاعات  بیشتر با شماره ۰۹۱۲۶۰۴۷۲۵۴ تماس بگیرید.

  کاربرد سایبان برقی پارکینگ
 

از کاربردهای سایبان برقی می توانیم به استفاده از آن ها در پارکینگ اشاره کرد. همانطور که سایبان های برقی برای ما ایجاد آرامش و آسایش می کنند، برای خودروهای ما نیز همین کار را انجام می دهند. برای خانه هایی که پارکینگ ندارند یا پارکینگ آن ها سقف ندارد یکی از انتخاب های عالی، سایبان برقی پارکینگ است. زیرا سایبان برقی ها با مقاوت خوبی که دارند میتوانند از بارش برف و باران، تابیدن نور خورشید و هر گونه آسیب احتمالی به ماشین محافظت کنند.

کاربرد سایبان برقی پنجره

یکی دیگر از این کاربردها نصب سایبان بالای پنجره هاست. این کار باعث میشود نور کمتری وارد خانه شود و در فصل های گرم سال به خصوص تابستان باعث صرفه جویی در انرژی نیز می شود به این صورت که نور و گرمای کمتری وارد خانه شده و نیازی به صرف انرژی بیشتر نیست.

از آن جا که باز و بسته کردن این سایبان ها به راحتی و از داخل منزل انجام می شود، هر زمان که نیاز بود می توانید آن ها را ببندی تا نور وارد خانه شود.

کاربرد سایبان برقی باغی

از هزاران کاربردهای سایبان برقی، استفاده از آن ها در باغ ها می باشد. سایبان باغی ها اکثرا همان سایبان چتری ها هستند که هم ظاهر بسیار زیبایی دارند و در دکوراسیون خارجی محیط تاثیر می گذارند  و هم فضای صمیمی و امنی در باغ می سازند. با خرید سایبان برقی باغی می توانید در روزهای مختلف با دوستان یا خانواده در باغ خود جمع شوید و از فضا و هوای آزاد لذت ببرید و به تفریح بپردازید.

 

سایر کاربردهای سایبان برقی

از دیگر کاربردهایی که به آن اشاره نشد می توان به استفاده از سایبان برقی در کافی شاپ و رستوران ها اشاره کرد. در این بخش باید یادآوری کنیم که اگر سفارش سایبان به تعداد بالا دارید، پخش عمده سایبان برقی یکی از خدمات مفید مجموعه سایبان غلامی می باشد.

البته سایبان های رستوران و کافی شاپ ها را می توان در بخش سایبان مغازه جای داد، که تاثیر خوبی روی فروش و افزایش مشتری دارند. قطعا اگر خودتان بیرون در حال قدم زدن باشید و بخواهید به یک رستوران یا کافه در فضای آزاد بروید، رستورانی را انتخاب می کنید که سایبان دارد زیرا هیچ کس نمی خواهد زیر آفتاب مستقیم غذا بخورد.

تیم آکو جک آماده خدمات رسانی در زمینه نصب و تعمیر جک پارکینگ ، تعمیر جک پارکینگ در تهران می باشد برای اطلاعات  بیشتر با شماره ۰۹۱۲۶۰۴۷۲۵۴ تماس بگیرید.

کاربرد سایبان استخر

شاید فکر کنید سایبان استخری فقط در استخر ها قابل استفاده است اما این نوع از سایبان ها در مکان های دیگری مانند روف گاردن هم استفاده میشود.

برای استخرها از سایبان های چتری و بازویی و انواع دیگر استفاده می شود.

مجموعه غلامی تولید کننده سایبان برقی با توجه به نیاز شما هر نوعی که بخواهید را  برای استخر فراهم می کند.

کلام آخر

در پایان بازهم اشاره می کنیم که شما می توانید از سایبان برقی در هر مکانی استفاده کنید واز آن لذت ببرید، می توانید آن را در طرح و رنگ مورد علاقه خود سفارش بدهید. سایبان برقی مزایای بسیاری دارد به همین دلیل در مکان های مختلفی مورد استفاده قرار میگیرد و امروزه استقبال زیادی از این سایبان ها می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

دسته بندی ها

پست های پرطرفدار

هیچ پستی یافت نشد
بالا
سلام

کمکی از دست ما بر میاد ؟! لطفا پیام خود را ارسال کنید تا سریع ترین زمان کارشناسان ما با شما تماس بگیرند . با تشکر

  • برای تماس میتوانید با شماره 09126047254