No products in the cart.

تعمیر جک پارکینگ زیر سطحی

تعمیر جک پارکینگ ،تعمیر جک پارکینگ در تهران
تعمیر جک پارکینگ ،تعمیر جک پارکینگ در تهران ،نمونه کار تعمیر جک پارکینگ ، آکو جک تعمیرگاه جک پارکینگ

 تعمیر جک پارکینگ زیر سطحی

 

تعمیر جک پارکینگ زیر سطحی SUB سازه ای اتوماتیک است که به کمک جک های زیر سطحی ( جک دفنی ) بدون تغییر در نمای درب حرکت اتوماتیک را فراهم می سازد.

 تعمیر جک پارکینگ زیر سطحی سری SUB یک محصول ویژه کاملا تخصصی برای نصب روی درب های سنگین و بزرگ یا پر تردد که از نظر معماری امکان نصب جک بازویی بر روی آن امکان ندارد و یا به دلیل محدودیت های محیطی باید بیش از ۱۲۰ درجه باز شود می باشد.

جک پارکینگ زیر سطحی همانطور که از نام آن پیداست در زیر زمین به طوری که دیده نشود کار میشود. در نمونه های از ساختما ن و درب هایی استفاده می شود که می خواهیم جذابیت های معماری و تاریخی  محفوظ بماند. در این صورت سبک و استایل گیت تغییر نخواهد کرد .

از دیگر کاربرد تعمیر جک پارکینگ زیر سطحی برای مواقعی است که نیاز به باز شدن ۱۸۰ درجه لنگه های درب می باشدو مکان هایی که امکان نصب جک بازویی وجود ندارد و به ستون ها چسبیده اند.

تیم آکو جک آماده خدمات رسانی در زمینه نصب و تعمیر جک پارکینگ ، تعمیر جک پارکینگ در تهران می باشد برای اطلاعات  بیشتر با شماره ۰۹۱۲۶۰۴۷۲۵۴ تماس بگیرید.

درب های اتوماتیک زیر سطحی ضد آب و مقاوم در شرایط آب و هوایی بد نیز هستند و همچنین امکانات زیادی را به  امکانات زیادی نظیر در تنظیم سرعت و زاویه و…به کاربر می دهد. اساس کار این نوع جک بر اساس نیروی چرخشی وارد بر محور درب به صورت اتوماتیک می باشد.

تعمیر جک پارکینگ زیر سطحی

باز و بسته کردن درب پارکینگی با گوشی

به گزارش خبرگزاری آریا، شاید به جرات بتوان گفت مأموریت تمام توسعه دهندگان و سازندگان لوازم خانگی هوشمند سازی تولیدات خود به منظور استفاده آن ها در جهت پیشرفت گسترش خانه های هوشمند است. 

استفاده از ابزارهای هوشمندی که به یکدیگر متصل بوده و در تعامل هستند مزایای بسیار زیادی برای کاربران به همراه داشته است اما در ازای این فایده ها قیمت آن ها نیز تا حد زیادی نسبت به قیمت آن دسته از ابزارهای غیر هوشمند بالا تر می رود.

 این موضوع به خصوص در مواردی مثل در باز کن های هوشمند که برای باز کردن در پارکینگ ها استفاده می شوند بیشتر به چشم می خورد.

 در واقع قیمت در باز کن های هوشمند که می توان آن ها را از راه دور کنترل کرد بسیار زیاد تر از نوع معمولی آن ها است. اما اخیراً دانشمندان توانسته اند گجتی طراحی کنند که هزینه های مربوط به هوشمند سازی در باز کن هایی را که برای پارکینگ محل کار و یا خانه ها نصب شده اند، تا حد زیادی کاهش می دهد. 

قیمت این گجت ۱۰۰ دلار بر آورد شده است. این گجت که به Chamberlain MYQ-G0201 MYQ-Garage مشهور است با تمامی انواع در باز کن ها سازگار است.

اپلیکیشن مربوط به این گجت بر روی تمامی سیستم عامل های اندروید و iOS قابل نصب است و نصب آن بسیار ساده و راحت است.

بر اساس آنچه که بر روی بسته بندی این محصول نوشته شده است، این گجت می تواند برای باز کردن، بستن و کنترل در های پارکینگ از طریق گوشی های تلفن هوشمند مورد استفاده قرار گیرد.

از طرفی اعلان های مربوط به باز بودن و یا بسته بودن در های پارکینگ از طریق اپلیکیشن مربوط به آن امکان پذیر است. این گجت با اکثر غریب به اتفاق در باز کن های بیشتر برندها که از سال ۱۹۹۳ به بعد ساخته شده اند و دارای سنسورهای امنیتی استاندار هستند سازگار است.

از طرفی اپلیکیشن مربوط به این گجت بر روی تمامی نسخه های گوشی آیفون از آیفون ۳GS به بعد قابل نصب است. 

ویژگی های تعمیر جک پارکینگ زیر سطحی ۱۴۰۱ SUB

  1. جک پارکینگ زیر سطحی SUB بدون مشاهده هیچ گونه جک برقی حرکت اتوماتیک را فراهم می سازد.
  2. بهره گیری این درب زیر سطحی از تکنولوژی محرکه هیدرولیک سیکل کاری بالا و دوام سیستم را تضمین کرده است.
  3. درب زیر سطحی تجهیز شده به جک BFT حرکت نرمی را به کمک میکرو سوئیچ های مغناطیسی به همراه خواهد داشت.
  4. جک پارکینگ زیر سطحی هیدرولیک SUB که برای درب های عریض پیشنهاد می شود با ترمز ویژه مانع از برخورد درب زیر سطحی به ستون درب شده که باز و بسته شدن بی صدایی را فراهم می کند.
  5. جک پارکینگ زیر سطحی SUB به کمک دو سری محصول متفاوت از جک های هیدرولیک SUB می تواند ۲۴ ولت و یا ۲۳۰ ولت کنترل شود که متناسب با کاربری و نیاز مصرف کننده قدرت انتخاب بالایی فراهم شده است.
  6. مزیت درب زیر سطحی هیدرولیک SUB را می توان خدمات سراسری البرز صنعت ( نماینده انحصاری BFT ) درایران دانست، با مراجعه به شعب و نماینگی های مجاز در اسرع وقت نیاز شما مرتفع خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

دسته بندی ها

پست های پرطرفدار

هیچ پستی یافت نشد
بالا
سلام

کمکی از دست ما بر میاد ؟! لطفا پیام خود را ارسال کنید تا سریع ترین زمان کارشناسان ما با شما تماس بگیرند . با تشکر

  • برای تماس میتوانید با شماره 09126047254