No products in the cart.

تعمیر کرکره برقی

تعمیر جک پارکینگ ،تعمیر جک پارکینگ در تهران
تعمیر جک پارکینگ ،تعمیر جک پارکینگ در تهران ،نمونه کار تعمیر جک پارکینگ ، آکو جک تعمیرگاه جک پارکینگ

یکی از راهکارهایی که می توان از تعمیر کرکره برقی و هزینه های آن جلوگیری کرد این است که در زمان های لازم نگهداری و سرویس های لازم صورت گیرد. در فصولی که رفت و آمد زیادتر است،

 با توجه بیشتر به کرکره های برقی می توان از خرابی زودرس آن ممانعت به عمل آورد.

سرد شدن هوا می تواند خود عاملی برای عملکرد سخت موتور کرکره برقی و یا جک و فنر کرکره برقی باشد که باعث می شود این کرکره اتوماتیک نتوانند با سرعت مناسب حرکت کنند. این موضوع در فصول گرم کمتر دیده می شود.

در صورتی که تیغه های کرکره برقی دچار ضربه شده و عملکرد آن دچار اختلال گشته است.

از آنجا که کرکره برقی حفظ امنیت در هر ساختمان و یا فروشگاهی را دارد بهتر است برای تعمیر کرکره برقی از شرکت های معتبر که تکنسین های حرفه ای و مطمئن را دارند استفاده کنید. 

عدم کارکردن درست کرکره برقی یا همان کرکره اتوماتیک، عموما به علت بروز مشکل در یکی از قطعات زیر می باشد. شما می توانید با 

مطالعه مقاله مشکلات رایج کرکره برقی تنها با تشخیص درست محل خرابی، و تعمیر یا تعویض قطعه مورد نظر، کار تعمیر کرکره اتوماتیک خود را انجام دهید.

قطعاتی که می بایست بررسی و تست گردد:

 • موتور کرکره اتوماتیک
 • تیغه کرکره اتوماتیک
 • رسیور و فتوسل
 • شفت و…

تیم آکو جک آماده خدمات رسانی در زمینه نصب و تعمیر جک پارکینگ ، تعمیر جک پارکینگ در تهران می باشد برای اطلاعات  بیشتر با شماره ۰۹۱۲۶۰۴۷۲۵۴ تماس بگیرید.

چه زمانی می توانیم خودمان تعمیر کرکره برقی را انجام دهیم؟

گاهی اوقات بروز بعضی مشکلات جزیی، باعث عدم عملکرد صحیح کرکره اتوماتیک می شود. رفع این مشکلات کار پیچیده ای نیست و از عهده خود شما برمی آید. از جمله این مشکلات می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • تمام شدن باتری ریموت کنترل کرکره اتوماتیک
 • خرابی سنسور چشمی درب کرکره اتوماتیک
 • وجود مشکل در فرستنده کرکره
 • مسدود شدن مسیر کرکره اتوماتیک
 • شکستگی فنر کرکره اتوماتیک
 • عدم تنظیم حدمجاز پایین آمدن کرکره اتوماتیک
 • قفل درب کرکره برقی بصورت دستی
 • قطع برق و پریدن فیوز کرکره اتوماتیک

فراموش نکنید که شما یک تعمیرکار کرکره اتوماتیک نیستید و بهتر است برای حفظ سرمایه و سلامتی خود، کار تعمیر کرکره اتوماتیک در تهران را به گروه نصب و راه اندازی کرکره برقی بسپارید.

در بعضی موارد مشتریان از کرکره های قدیمی استفاده می کنند. باید توجه داشته باشید هزینه تعمیر مدام کرکره های قدیمی و زمانی که صرف آن می شود بسیار بالاتر از نصب یک کرکره اتوماتیک جدید خواهد بود. 

 به همین دلیل می بایست کرکره قدیمی با کرکره های اتوماتیک جدید تعویض گردد. اما چه وقت؟

تیم آکو جک آماده خدمات رسانی در زمینه نصب و تعمیر جک پارکینگ ، تعمیر جک پارکینگ در تهران می باشد برای اطلاعات  بیشتر با شماره ۰۹۱۲۶۰۴۷۲۵۴ تماس بگیرید.

 

تعمیر کرکره برقی ، تعمیر جک پارکینگ

چه زمان کرکره برقی قدیمی را با کرکره اتوماتیک تعویض کنیم؟

دلایل زیادی ما را به فکر ارتقا کرکره قدیمی، و تعویض آن با کرکره اتوماتیک می اندازد.

همان طور که می دانید، کرکره های قدیمی از نظر ایمنی و مقاومت، از سطح استاندارد و قابل اطمینانی برخوردار نیستند. این در صورتی است که کرکره های اتوماتیک بسیار ایمن طراحی و ساخته شده اند و سطح مقاومت بالایی برخوردارند.

تعمیر کرکره برقی

قبل از هرچیز پیشنهاد ما برای خرید، استفاده ا ز خدمات ساخت و نصب کرکره برقی مراجعه شرکت ایران کرکره است. ما تمام مراحل راه اندازی و نصب کرکره اتوماتیک را با صرف دقت بسیار انجام میدهیم. 

رضایت مشتریان ما گواه صداقت ماست. برای اطلاعات بیشر پروژه های نصب ما را دنبال کنید.

تیم آکو جک آماده خدمات رسانی در زمینه نصب و تعمیر جک پارکینگ ، تعمیر جک پارکینگ در تهران می باشد برای اطلاعات  بیشتر با شماره ۰۹۱۲۶۰۴۷۲۵۴ تماس بگیرید.

راهنمایی سرویس و تعمیر کرکره برقی مغازه

برای شروع کار از خودتان سوال بپرسید که چرا سرویس و تعمیر کرکره برقی برای شغل شما اهمیت دارد؟

کرکره برقی های پارکینگی و فروشگاهی  راه ورودی مشتریان به تجارت شما هستند. حالا این کرکره برقی های چه زیبا و جذاب باشند و یا نه، باید هر چند وقت یکبار سرویس و تعمیر شوند.

 البته باید تذکر داد که استفاده از کرکره برقی های غیر استاندار امنیت کسب و کار شما را نیز تحت شعاع قرار خواهد داد.

 برای مثال اگر درب پارکینگ شما که یکی از راه های اصلی ورود و خروج شما است در اثر بی توجهی به سرویس های دوره ای نیاز به تعمیر پیدا کند قطعا رفت و آمد شما و همچنین امنیت شما نیز دچار مشکل خواهد شد. 

بنابراین سرویس و تعمیرات پیشگیرانه را فراموش نکنید.

وقتی شما با یک کرکره برقی مغازه روبرو هستید باید به بسیاری اجزاء  نصب شده در کرکره برقی  توجه کنید. فراموش نکنید هدف از این کار این است که مسائل و مشکلات کوچک کرکره برقی تبدیل به مشکلات بزرگ و دردسرساز نشود.

 این امر باعث جلوگیر از صرف هزینه های بالای تعمیر کرکره برقی خواهد شد.

فنر شکسته شده: شکسته شدن فنر کرکره برقی باعث می شد که کرکره برقی دیگر باز نشود

ریل های تاب برداشته: با استفاد بیش از حد از کرکره برقی ممکن است ریل های کرکره برقی تاب برداند. این امر باعث می شود تا کرکره بخوبی باز و بسته نشده و درچار مشکل حاد تر و حتی افتادن آن شود.

سوختن موتور: با افزایش کارکرد موتور کرکره برقی و ایجاد سایدگی و فرسایش در آن ممکن است موتور از کار بفیتد.

تیم آکو جک آماده خدمات رسانی در زمینه نصب و تعمیر جک پارکینگ ، تعمیر جک پارکینگ در تهران می باشد برای اطلاعات  بیشتر با شماره ۰۹۱۲۶۰۴۷۲۵۴ تماس بگیرید.

چطور از هزینه های زیاد تعمیر کرکره برقی جلوگیری کنیم؟

اگر بیش از ۲ سال است از کرکره برقی مغازه خود استفاده می کنید وقت آن رسیده تا چند دقیقه را به آن اختصاص دهید. توجه کردن به این امر باعث می شود تا شما از هزینه های احتمالی تعمیرات نجات پیدا کنید.

با صبوری کامل، تمام قطعات کرکره برقی را بررسی کنید. قسمت هایی که نیاز به تمیز کاری یا روغن کاری دارد را سرویس نمایید. ریل های کرکره برقی را چک کنید تا مطمئن شوید که هیچ مشکلی در باز و بسته شدن کرکره برقی وجود ندارد. 

اگر در هنگام باز و بسته شدن صدا میدهد و یا با مشکل این کار انجام میشود حتما نیاز به روغن کاری دارد. شما میتوانید با مطالعه نحوه روغن کاری جک درب پارکینگ خودتان به راحتی این کار را انجام دهید و عملکرد کرکره برقی تان را بهبود بخشید. 

همچنین با دقت موتور کرکره برقی را بررسی کنید تا مطمئن باشید که موتور، کرکره را با سرعت باز و بسته نمی کند. اینها کارهای ساده هستند که شما برای مراقبت از کرکره برقی خود می توانید انجام دهید.

هرچند کار سرویس کرکره برقی برای جلوگیری از تعمیر کرکره برقی  بسیار ساده است، با اینحال بهتر است این کار را به نصاب کرکره برقی واگذار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

لینک های مفید

دسته بندی ها

پست های پرطرفدار

هیچ پستی یافت نشد
بالا
سلام

کمکی از دست ما بر میاد ؟! لطفا پیام خود را ارسال کنید تا سریع ترین زمان کارشناسان ما با شما تماس بگیرند . با تشکر

 • برای تماس میتوانید با شماره 09126047254