No products in the cart.

سیستم اعلام حریق بهتر بشناسید

تعمیر جک پارکینگ ،تعمیر جک پارکینگ در تهران
تعمیر جک پارکینگ ،تعمیر جک پارکینگ در تهران ،نمونه کار تعمیر جک پارکینگ ، آکو جک تعمیرگاه جک پارکینگ

سیستم اعلام حریق بهتر بشناسید

یک سیستم اعلام حریق مجموعه ای از تجهیزات است که برای آشکارسازی علائم حریق و هشدار دادن از طریق تجهیزات شنیداری و دیداری در زمانی که دود، آتش، مونوکسید کربن و یا دیگر علائم حریق بوجود می آید، استفاده می شود.

همچنین امروزه از سیستم های اعلام حریق به طور گسترده در ساختمان ها و اماکن مسکونی و صنعتی استفاده می شود تا خسارت های ناشی از حریق را به حداقل برسانند و همچنین برای اطلاع دادن به ساکنین ساختمان در مواقع بروز حریق از این سیستم ها استفاده می شود تا حدالامکان از تلفات جانی جلوگیری شود. برای تشخیص حریق از اثرات سه گانه آن یعنی دود و حرارت و شعله استفاده می شود. به طور کلی سیستم های اعلام حریق در دو نوع متعارف (Conventional) و آدرس پذیر (Addressable) ساخته شده اند.

سیستم اعلام حریق بهتر بشناسید
تعمیر جک پارکینگ در تمام نقاط تهران

تجهیزات و دستگاه‌های بسیار متنوعی برای اعلام و اطفاء حریق ساخته و به بازار عرضه شده‌اند و بسیاری از قوانین ساختمان‌سازی کارفرمایان را ملزم به اجرای سیستم‌های اعلام حریق متناسب با نوع کاربری ساختمان می‌نماید.

 ولیکن عامل بسیار مهم برای مفید واقع شدن این دوراندیشی اولاً طراحی حساب شده سیستم‌های حفاظت حریق مناسب مکان و اهداف موردنظر و انتخاب با دقت تجهیزات همراه با اجرای صحیح پروژه و ثانیاً پس از نصب و راه‌اندازی صحیح، این سیستم‌ها باید توسط کاربران یا متخصصین مربوطه به اندازه لازم مورد مراقبت و نگهداری فنی قرار گیرند.

استفاده از سیستم‌های نامناسب گذشته از اینکه ممکن است در مواقع خطر نتوانند وظیفه خود را به‌خوبی انجام دهند در حالت عادی نیز امکان دارد با ایجاد آژیر‌های بی‌مورد موجب اختلال در کار روزانه و یا مخل آسایش ساکنین گردند و ضمن بی‌اعتبار شدن آژیر‌های خطر باعث می‌شوند پس از مدتی تجهیزات مذکور به‌وسیله ساکنین قطع و علی رقم سرمایه اولیه هزینه شده، آن‌ها بدون مصرف رها شوند و در نتیجه ساختمان در مقابل خطر جدی حریق بی‌دفاع بماند.

تیم آکو جک آماده خدمات رسانی در زمینه نصب و تعمیر جک پارکینگ ، تعمیر جک پارکینگ در تهران می باشد برای اطلاعات  بیشتر با شماره ۰۹۱۲۶۰۴۷۲۵۴ تماس بگیرید.

نحوه انتخاب سیستم اعلام حریق

خرید سیستم اعلام حریق یکی از مهم ترین کار هایی است که می توانید برای ایمن نگه داشتن خانه انجام دهید. در صورت بروز آتش سوزی، باید در اسرع وقت از آن آگاه شوید تا بتوانید آن را خاموش کنید و یا از آن فرار کنید.

خرید سیستم اعلام حریق فقط به دلیل رعایت الزامات قانونی نیست. این سیستم همچنین به دلیل صرفه جویی در وقت، پول و تلاش لازم است. اولین قدم برای محافظت از جان و مال افراد از عواقب آتش سوزی، راه اندازی سیستم اعلام حریق با کیفیت بالا است. پس از نصب اصولی سیستم اعلام حریق، مهم است که آن را به خوبی حفظ کنید تا مطمئن شوید همیشه در بهترین حالت کار می کند.

در این صفحه، ما تمام اطلاعات لازم برای خرید بهترین سیستم اعلام حریق را با شما به اشتراک می گذاریم. همان طور که گفته شد بسته به عملکرد و اجزای یکپارچه، چندین طبقه بندی برای سیستم های اعلام حریق وجود دارد. سیستم های اعلام حریق اتوماتیک از طریق ردیاب های حریق، مانند سنسور های دود یا گرما فعال می شوند. هشدار های دستی با نقاط تماس دستی (شستی اعلام حریق) یا ایستگاه های خودکار (دتکتور) فعال می شوند.

 دلیلی وجود ندارد که سیستم اعلام حریق از بین نقاط تماس دستی یا دتکتور های خودکار یکی را کنار بگذارد. هر دو می توانند در یک سیستم گنجانده شوند. سیستم های اعلام حریق یک مرحله ای به همه افراد در ساختمان هشدار می دهند که یک سنسور فعال شده است. سیستم های اعلام حریق دو مرحله ای فقط به افراد خاصی که مجاز به انجام اقدامات مناسب قبل از مرحله دوم هستند هشدار می دهد. این سیستم برای سرویس دهی به اماکن عمومی بزرگ (مراکز درمانی) برای جلوگیری از رعب و وحشت طراحی شده است.

تیم آکو جک آماده خدمات رسانی در زمینه نصب و تعمیر جک پارکینگ ، تعمیر جک پارکینگ در تهران می باشد برای اطلاعات  بیشتر با شماره ۰۹۱۲۶۰۴۷۲۵۴ تماس بگیرید.

برای تعیین مناسب ترین سیستم اعلام حریق، با شناسایی نیاز های خاص خود شروع کنید. به این فکر کنید که چه تعداد آشکارساز باید در ساختمان شما نصب شود. سراغ سیستم اعلام حریقی بروید که با سیستم امنیتی فعلی شما سازگار باشد. برای تهیه تجهیزات متناسب با بودجه خود بدون افت کیفیت، خرید کنید. برای نصب صحیح سیستم اعلام حریق و ادغام صحیح آن با سیستم نظارت و امنیت موجودتان از نزدیک با کارشناسان فروش سیستم اعلام و اطفا حریق شرکت فامکو تماس بگیرید.

به سیستم های اعلام حریقی که دارای ویژگی های اضافی هستند مانند زنگ صوتی و باتری پشتیبان جهت بهبود عملکرد اولویت دهید.
برای انتخاب این دو سیستم (اعلام حریق، اطفا حریق) باید به مشخصات ساختمان، تعداد طبقات، بودجه، نوع استفاده، کاربری، هدف، تعداد ساکنین (جمعیت ساکن) و اهمیت آن توجه کرد. 

اگر در مورد اینکه آیا ویژگی خاصی از سیستم اعلام حریق نیاز خاص شما را تأمین می کند مطمئن نیستید، با مشاوران شرکت فامکو تماس حاصل فرمایید. همچنین بهتر است قبل از اینکه تصمیم بگیرید کدام یک را بخرید با کد ها و مقررات مربوطه آشنا شوید. در صورت تمایل آشنایی با این کد ها می توانید با کارشناسان شرکت فامکو ارتباط برقرار کنید.

و آخرین نکته ای را که باید مدنظر قرار دهید این است که کیفیت را قربانی قیمت نکنید. زیرا ممکن است تبعات جبران ناپذیری داشته باشد.

2 نظر

طراحی سیستم‌ های اعلام حریق1401 | آکو جک ۱۴۰۱/۰۳/۰۶ ۱۴۰۱/۰۳/۰۶

[…] سازمان قرار گرفته است تاضمن راهنمایی مسئولین محترم دفاتر فنی و مهندسین گرامی ، بستر مناسبی جهت اطالع رسانی به اربابان […]

پاسخ

Yes! Finally something about Joyo Rocket League.

My web blog … Joyo of Rocket League

پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

لینک های مفید

دسته بندی ها

پست های پرطرفدار

هیچ پستی یافت نشد
بالا
سلام

کمکی از دست ما بر میاد ؟! لطفا پیام خود را ارسال کنید تا سریع ترین زمان کارشناسان ما با شما تماس بگیرند . با تشکر

  • برای تماس میتوانید با شماره 09126047254