No products in the cart.

تعمیر جک پارکینگ موتورلاین

تعمیر جک پارکینگ موتورلاین
تعمیر جک پارکینگ ،تعمیر جک پارکینگ در تهران
تعمیر جک پارکینگ ،تعمیر جک پارکینگ در تهران ،نمونه کار تعمیر جک پارکینگ ، آکو جک تعمیرگاه جک پارکینگ
معرفی کمپانی موتور لاین

جک درب پارکینگ موتور لاین جزو بهترین انواع درب اتوماتیک کشور پرتغال به شمار می رود. این کمپانی با دارا بودن سابقه ۳۵ ساله محصولاتی در حوزه تردد خودکار مانند انواع درب اتوماتیک، کرکره برقی، راهبند و… تولید می کند.

 محصولات Motorline Professional در ابتدا با کاربری مسکونی عرضه می شدند و پس از آن با تکمیل خط تولید محصولات، انواع درب اتوماتیک صنعتی موتور لاین نیز به بازار عرضه شد.

 نقطه قوت موتور لاین ترکیب هوشمندانه ی انتخاب صحیح مواد اولیه خام به همراه تجربه کافی در کنار راه حل های ساده و خلاقانه است. درب اتوماتیک موتور لاین قابلیت تطبیق با تکنولوژی روز دنیا را دارد 

و به وسیله تولیدات خود تبدیل به ملاک و معیار مطمئنی برای سنجش کیفیت انواع ورودی های اتوماتیک شده است.

تیم آکو جک آماده خدمات رسانی در زمینه نصب و تعمیر جک پارکینگ ، تعمیر جک پارکینگ در تهران می باشد برای اطلاعات  بیشتر با شماره ۰۹۱۲۶۰۴۷۲۵۴ تماس بگیرید.

تنوع محصولات جک پارکینگی موتور لاین

موتور لاین طیف وسیعی از محصولات اتوماتیک را برای کاربرد های شهری و صنعتی ارائه می دهد، محصولاتی مانند انواع موتور ها، 

سیستم های کنترل الکترونیک و دسترسی های ایمن که با در نظر گرفتن نیاز های کاربران طراحی و تولید شده اند. نوآوری و توجه به جزییات، دو رکن اساسی کمپانی برای رشد و تغییر مرز های تولید است.

 هم اکنون موتور لاین محصولات خود را به چندین قاره و کشور های دنیا عرضه می کند و نام خود را به عنوان پرچم دار عرصه تولید انواع درب اتوماتیک پارکینگی معرفی کرده است.

مکانیزم عملکرد جک موتور لاین

انواع درب اتوماتیک Motorline Professional با توجه به شرایط مختلف استفاده می شود. درب اتوماتیک کشویی موتور لاین قابل استفاده برای اماکنی است که امکان حرکت درب به صورت لولایی وجود ندارد 

و حرکت درب به صورت کشویی صورت می گیرد. در نظر داشته باشید برای باز شدن درب نیاز به فضای کافی در سمت راست یا چپ (با توجه به جهت باز شدن درب) دارید

چرا که باز شدن کامل درب به صورت جانبی انجام می گیرد. جک لولایی موتور لاین به صورت تک و دو لنگه عرضه می شوند. 

تیم آکو جک آماده خدمات رسانی در زمینه نصب و تعمیر جک پارکینگ ، تعمیر جک پارکینگ در تهران می باشد برای اطلاعات  بیشتر با شماره ۰۹۱۲۶۰۴۷۲۵۴ تماس بگیرید.

این جک ها قابل استفاده برای ورودی های مسکونی، صنعتی و تجاری هستند و حرکت درب به صورت لولایی یا بازویی انجام می گیرد. 

فضای مورد استفاده درب کشویی باید حداقل به اندازه خود درب باشد تا حرکت آن به سهولت انجام گیرد.

تعمیر جک پارکینگ موتورلاین
اتصال انواع جک موتور لاین به گیت کنترل تردد خودکار

انواع دستگاه های کنترل تردد خودرویی قابلیت اتصال به جک برقی، راهبند و… را دارند. نتیجه ترکیب این دو سیستم با یکدیگر سهولت در رفت و آمد و افزایش امنیت مجموعه است. 

کارکرد این دو مجموعه در کنار یکدیگر به این صورت است که شما می توانید خودروی خود را به یک تگ برچسبی مجهز کرده و این تگ را برای کنترلر دستگاهی مانند کنترل تردد خودرو تگ خوان MotorLine تعریف کنید.

 با نزدیک شدن خودرو به درب ورودی و با خوانش تگ توسط دستگاه، جک درب اتوماتیک موتور لاین به طور خودکار باز می شود. 

همین کارکرد برای مجموعه پلاک خوان نیز اجرا می شود، با این تفاوت که می بایستی پلاک خودرو را برای مجموعه تعریف کرد.

تیم آکو جک آماده خدمات رسانی در زمینه نصب و تعمیر جک پارکینگ ، تعمیر جک پارکینگ در تهران می باشد برای اطلاعات  بیشتر با شماره ۰۹۱۲۶۰۴۷۲۵۴ تماس بگیرید.

قیمت جک درب پارکینگ موتور لاین

محصولات موتور لاین در طی سالیانی که پایش به بازار ایران باز شد، همواره قیمت متعادل و مناسبی به نسبت سایر جکهای پارکینگی خارجی داشت. 

اما در یکی دو سال اخیر و با نوسان بزرگ ارزی، جک موتور لاین نیز مستثنی عمل نکرد و فاصله بیش از دو برابری با محصولات مشابه داخلی ایجاد کرد.

 با این حال اکنون نیز جک موتور لاین Lince400 به عنوان مناسب ترین محصول این شرکت، فروش خوبی را تجربه می کند. خرید جک موتور لاین را ما برای آپارتمان هایی با تعداد واحد بالا پیشنهاد می کنیم

 تا هم قیمت این جک درب پارکینگ بین چند واحد تقسیم شود و هم از محصول با کیفیت و خوبی بهره مند شوند. البته ذکر این نکته ضروری است که به جز جک پارکینگی لینس ۴۰۰ باقی محصولات موتور لاین سطح قیمتی بالایی دارند

 و می بایست بودجه بیشتری برای خرید آنها در نظر گرفت.

تیم آکو جک آماده خدمات رسانی در زمینه نصب و تعمیر جک پارکینگ ، تعمیر جک پارکینگ در تهران می باشد برای اطلاعات  بیشتر با شماره ۰۹۱۲۶۰۴۷۲۵۴ تماس بگیرید.

گارانتی و خدمات پس از فروش جک پارکینگی موتور لاین

گارانتی و خدمات پس از فروش یک محصول جزو فاکتور های مهم برای عرضه آن محصول به بازار فروش و البته رضایت مندی مشتریان مصرف کننده به حساب می آید.

 شرکت موتور لاین نیز با گارانتی ۲/۵ ساله خود سعی بر رضایت کاربران مصرف کننده با توجه به تضمین قطعات بکار رفته دارد. البته ناگفته نماند که این میزان گارانتی مدت قابل قبولی به حساب می آید.

 البته همانطور که توضیح داده شد با ورود موتور لاین به ایران نمایندگی های معتبر این کمپانی، با ارائه خدمتا پس از فروش ویژه، در صورت وجود مشکل با حضور در محل، ایرادات مورد نظر پیدا و به رفع آن می پردازند.

به خاطر آن که جک پارکینگی موتور لاین نسبت به سایر جک های پارکینگی خارجی دارای قیمت مناسب تر و البته کیفیت بالاتر می باشد، استقبال خوبی هم در پی داشته است.

 به نحوی که این کمپانی با رعایت بسیاری از فاکتور های فروش (از کیفیت سطح بالا گرفته تا خدمات پس از فروش مناسب) همواره سعی داشته است تا رضایت کاربران مصرف کننده را بدست آورد.

تیم آکو جک آماده خدمات رسانی در زمینه نصب و تعمیر جک پارکینگ ، تعمیر جک پارکینگ در تهران می باشد برای اطلاعات  بیشتر با شماره ۰۹۱۲۶۰۴۷۲۵۴ تماس بگیرید.

نصب و تعمیر جک پارکینگ موتور لاین

در واقع نصب جک پارکینگی موتور لاین بسیار شبیه به نصب دیگر جک های خارجی می باشد و هر دو قابلیت نصب بر روی انواع درب ها (از کشویی گرفته تا دولنگه و تک لنگه) را دارند. 

در صورتیکه بخواهیم جک ها بدرستی کار کنند و طول عمر موتورها و خود مرکز بیشتر شود بایستی جک ها طوری نصب گردند که حداقل فشار به آنها آمده و حداکثر بهره وری را داشته باشند.

 برای نصب این جک پارکینگی باید دو نقطه بر روی دیوار یا چهارچوب و لنگه درب مشخص شود. برای مشخص کردن محل تقریبی تکیه گاه ها هم می توان جک ها را کامل باز کرد و درب پارکینگ را کامل بست.

 در واقع نصب جک پارکینگی موتور لاین به سادگی انجام پذیر است و فرآیند پیچیده ای در انتظار شما نمی باشد.

3 نظر

تعمیر جک پارکینگ ایور1401 | آکو جک ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ ۱۴۰۱/۰۳/۰۴

[…] لنگه از بازو های جک درب اتوماتیک Ivor مدل وارتر قابلیت جابجایی ۳ متر درب با وزن ۴۰۰ کیلو […]

پاسخ
سیستم اعلام حریق بهتر بشناسید 1401 | آکو جک ۱۴۰۱/۰۳/۰۵

[…] افراد در ساختمان هشدار می دهند که یک سنسور فعال شده است. سیستم های اعلام حریق دو مرحله ای فقط به افراد خاصی که مجاز به انجام اقدامات […]

پاسخ
چرا سیستم اعلام حریق موردنیاز است؟ 1401| آکو جک ۱۴۰۱/۰۳/۰۶ ۱۴۰۱/۰۳/۰۶

[…] از حریق این است که به روش درست و بجا وضعیت اضطراری گسترش حریق مشخص شود و به ساکنین هشدار داده شود و ارگان‌های وضعیت […]

پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

لینک های مفید

دسته بندی ها

پست های پرطرفدار

هیچ پستی یافت نشد
بالا
سلام

کمکی از دست ما بر میاد ؟! لطفا پیام خود را ارسال کنید تا سریع ترین زمان کارشناسان ما با شما تماس بگیرند . با تشکر

  • برای تماس میتوانید با شماره 09126047254